r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejny certyfikat dla CDN OPT!MA

Strona główna Aktualności

System oprogramowania wspomagającego prowadzenie i zarządzanie firmą, CDN OPT!MA, zdobył certyfikat "Designed for Windows XP" - świadectwo jakości i zgodności technologicznej z systemem Windows XP.

Jest to już drugi po "Certified for Windows 2000 Professional\" certyfikat przyznany systemowi CDN OPT!MA przez Microsoft. Od 2001 r. COMARCH-CDN ma również prestiżowy status Microsoft GOLD Certified Partner w kategorii producentów oprogramowania.

System CDN OPT!MA to znakomite oprogramowanie oparte o technologię serwerową Microsoft SQL Server 2000. Przenaczone jest do obsługi sprzedaży, księgowości, działu kadr i płac. Oprogramowanie składa się z dowolnie łączonych modułów: Kasa/Bank, Faktury, Magazyn, Analizy, CRM, Księga Podatkowa, Środki Trwałe, Księga Handlowa, Kadry i Płace. Moduły te można również nabyć w dwóch pakietach Mała Firma i Firma.

W najbliższych dniach opiszemy go szczegółowo na łamach naszego vortalu. Demo można zamówić na stronie COMARCH-CDN - www.cdn.com.pl/optima.

Źródło: e-mail, CDN

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.