reklama

Kolejny darmowy weekend Xbox Live, w sam raz dla bety Battlefielda 4

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Microsoft po raz kolejny zachęca do pogrania po sieci na Xboksie 360, zapowiadając darmowy weekend z Xbox Live Gold. Od godziny 13 w piątek 4 października do 1 w nocy 7 października osoby nie mające abonamentu uzyskają dostęp do wszystkiego, co on normalnie odpłatnie oferuje. Podsuwa nam się do sprawdzenia najnowsze hity, ale jeśli GTA Online nie zacznie dobrze działać, koniec tygodnia będzie należał do Battlefielda 4.

W piątek ruszą bowiem otwarte testy beta wielkiej produkcji DICE i Electronic Arts. Na razie wczesną wersję strzelanki sprawdzają osoby, które zamówiły już BF4 Digital Deluxe Edition z Origina, zapłaciły za Battlefield 3 Premium, posiadają Medal of Honor: Warfighter Limited lub Digital Deluxe Edition, czy też zwyczajnie dostały zaproszenie do wcześniejszego sprawdzenia gry. 4 października dołączy do nich reszta graczy.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama