r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejny dzień Intel Developer Forum 2012 i kolejne materiały na blogu

Strona główna Aktualności

Kolejny dzień Intel Developer Forum 2012 rozpoczął się od wystąpienia otwierającego Renee James, wiceprezes Intela odpowiedzialnej za dział usług i oprogramowania. Przekonywała, że użytkownicy oczekują tego samego oprogramowania bez względu na platformę i bez myślenia o różnicach w funkcjonalności czy obsłudze - ciekawe, czy jesteście podobnego zdania?

Na poparcie przytoczyła sporo statystyk, z których wynika, że nie opłaca się programistom skupiać wyłącznie na jednej platformie. Oczywiście, środkiem do tego celu ma być HTML5, a Intel pomoże w tym między innymi dzięki nowej odsłonie Intel Developer Zone - strefy dla programistów.

Trzeba przyznać, że atrakcji na tegorocznym IDFie jest co niemiara. Dość powiedzieć, że jest na konferencję przybyło 5000 uczestników, dla których na trzech poziomach Moscone Center w San Francisco jest do dyspozycji aż 900 pracowników Intela, 180 sesji technicznych, 250 demonstracji i ponad setka firm partnerskich demonstrujących swoje produkty.

r   e   k   l   a   m   a

Staramy się na żywo wrzucać co ciekawsze atrakcje na bloga, którego śledzenie może być utrudnione ze względu na dużą różnicę czasu. Dzisiaj pojawiło się sporo zdjęć i filmów dotyczących między innymi przyszłych technologii produkcji układów scalonych (przed nami grafen i 5nm), przekonująca demonstracja Samsunga obrazująca zyski z korzystania z energooszczędnych pamięci, filmik pokazujący obsługę aplikacji desktopowych na tablecie Lenovo z Windows 8, szaleństwo form, kolorów i kształtów przeróżnych urządzeń z Windows 8 oraz film pokazujący prędkość działania notebooka z dyskiem SSHD i technologią Smart Response.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.