Kolekcja pasjansa Kolekcja pasjansa 2.30.05.14

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kolekcja Pasjansa to zestaw relaksacyjnych gier karcianych. Otrzymujemy aż 100 pasjansów do ułożenia i – zgodnie z informacjami twórców – kolejne nowe gry (od trzech do czterech) pojawiają się co trzy tygodnie.

Pełna lista gier zawartych w tej kolekcji pasjansów jest niezwykle obszerna (można się z nią zapoznać w Sklepie Google Play) i zawiera między innymi Pająka, Klondike, rosyjskiego pasjansa w dwóch wersjach, pasjansa australijskiego, Piramidę, Apollo, Czterdziestu złodziei, Trzy szczyty (otwarte i zamknięte) oraz Skorpiona.

Jeśli dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z pasjansem będziemy mogli skorzystać z funkcji podpowiedzi dostępnych w grze. Oprócz tego autorzy pozwolili grającym cofać swoje ruchy nieskończenie wiele razy. Zanim jednak wybierzemy typ gry otrzymamy możliwość zapoznania się z regułami danej odmiany pasjansa.

Kolekcja Pasjansa powinna zainteresować szczególnie tych fanów układania kart, którzy szukają w pełni darmowej produkcji. Gra jest całkowicie bezpłatna, a dodatkowo cechuje się prostym interfejsem użytkownika i nieskomplikowanym sterowaniem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!