Kolorowanka Kolorowanka 2020.02.25

Strona główna Android Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kolorowanka jak sama nazwa wskazuje jest aplikacją, która ma nam zastąpić tradycyjne kolorowanki. Zawiera pokaźny zbiór grafik oraz przyrządów do malowania.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od wyboru odpowiedniego zakresu grafik. Dostępne jest 13 kategorii, a w każdej nich kilka różnych obrazków. Dodatkowo aplikacja oferuje także tryb czystej kartki, na której możemy malować bez żadnych ograniczeń. Każda z kategorii ma też swój własny dźwięk.

Po wybraniu odpowiedniej grafiki przechodzimy do okna kolorowania. U góry umieszczono dostępne narzędzia, a u dołu kolory. Dobrze wyważono ich wielkość, tak aby nawet na mniejszych ekranach nie było problemu z ich wyborem, a zarazem grafika była odpowiednio duża. Wśród narzędzi znajdziemy nie tylko różnego rodzaju pisaki, ale też wiele nalepek, w tym animowanych.

Efekt naszych prac możemy zapisać w pamięci telefonu. Aplikacja nie oszałamia wyglądem interfejsu. Nie jest to jednak najważniejszy element w tego typu produkcjach. Za wadę należy uznać obecność reklam, zarówno w menu jak i podczas malowania. Na szczęście autorzy dali nam możliwość ich dezaktywacji poprzez zakup pełnej wersji. Co ważne Kolorowanka nie zawiera mikropłatności. Nawet w darmowej wersji nasza pociecha nie natrafi na komunikat o wymogu dokonania płatności w celu zakupu wybranej kolorowanki czy też narzędzia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!