r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolorowanka 2017.11.27

Strona główna Android Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci

Kolorowanka jak sama nazwa wskazuje jest aplikacją, która ma nam zastąpić tradycyjne kolorowanki. Zawiera pokaźny zbiór grafik oraz przyrządów do malowania.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od wyboru odpowiedniego zakresu grafik. Dostępne jest 13 kategorii, a w każdej nich kilka różnych obrazków. Dodatkowo aplikacja oferuje także tryb czystej kartki, na której możemy malować bez żadnych ograniczeń. Każda z kategorii ma też swój własny dźwięk.

Po wybraniu odpowiedniej grafiki przechodzimy do okna kolorowania. U góry umieszczono dostępne narzędzia, a u dołu kolory. Dobrze wyważono ich wielkość, tak aby nawet na mniejszych ekranach nie było problemu z ich wyborem, a zarazem grafika była odpowiednio duża. Wśród narzędzi znajdziemy nie tylko różnego rodzaju pisaki, ale też wiele nalepek, w tym animowanych.

Efekt naszych prac możemy zapisać w pamięci telefonu. Aplikacja nie oszałamia wyglądem interfejsu. Nie jest to jednak najważniejszy element w tego typu produkcjach. Za wadę należy uznać obecność reklam, zarówno w menu jak i podczas malowania. Na szczęście autorzy dali nam możliwość ich dezaktywacji poprzez zakup pełnej wersji. Co ważne Kolorowanka nie zawiera mikropłatności. Nawet w darmowej wersji nasza pociecha nie natrafi na komunikat o wymogu dokonania płatności w celu zakupu wybranej kolorowanki czy też narzędzia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy dla dzieci. Kolorowanka to aplikacja dla małych miłośników malowania

15
03.06.2015  •  Paweł Piskurewicz

Ten tydzień rozpoczęliśmy międzynarodowym Dniem Dziecka. Jeden dzień na dzieci to jednak za mało, dlatego zamierzamy wszystkim rodzicom i dzieciom przybliżyć ciekawe aplikacje przeznaczone dla najmłodszych. Rozpoczynamy od propozycji dla miłośników malowania i kolorowania. Kolorowanka, jak sama nazwa wskazuje ma nam zastąpić tradycyjne albumy z kolorowankami. Zawiera pokaźny zbiór grafik oraz przyrządów do malowania. W sklepie Google Play znajdziemy wiele aplikacji tego typu, dlaczego więc wspominamy właśnie o niej? Powodów jest kilka. Pierwszy z nich to duża liczba dostępnych kolorowanek…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.