Komentarze i pytania do redakcji vortalu

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardzo cieszymy się, że aktywnie korzystacie z możliwości komentowania programów ale chcielibyśmy abyście wykorzystywali tą funkcję zgodnie z przeznaczeniem. Ostatnio bowiem, pojawiło się kilka komentarzy, które były w istocie pytaniami do redakcji :-)

W związku z tym chcielibyśmy prosić Was aby komentarze do programów dotyczyły wyłącznie cech, funkcji, działania, subiektywnych odczuć i innych kwestii związanych z ogólnie pojętym działaniem programu. Komentarze, w naszym założeniu, mają pomóc użytkownikom vortalu w poznaniu opinii osób które dany program wypróbowały. W przypadkach gdy są problemy z pobraniem programu lub np. chcecie zadać jakieś pytanie do nas, prosimy o korzystanie z ikonki uwagi do redakcji - wszystkie pytania trafiają na nasze maile i wierzcie nam, odpowiadamy na nie dużo szybciej niż na pytania ukryte w komentarzach ;-)

Ponieważ możliwość dodawania komentarzy do programów jest nowością w naszym vortalu to na wszystkie pytania w nich zadane będziemy mimo wszystko odpowiadać. Będą one (wraz z odpowiedziami) jednak po jakimś czasie kasowane jeżeli nic nie wnoszą innym użytkownikom vortalu.

Na koniec chciałbym dodać jeszcze, że wszystkie linki do pobierania programów staramy się sprawdzać na bieżąco - jeżeli jakiś program się nie pobiera to może to być wina zablokowania tzw. pop-up'ów (wyskakujących okienek), które powinny się pojawiać po kliknięciu na ikonkę pobierz wersję bezpłatną / testową. Jeżeli okienko się pojawia, a program mimo wszystko się nie pobiera to można jeszcze kliknąć na link podany w okienku. Jeżeli to nie zadziała prosimy o przesłanie nam informacji poprzez wspomnianą wcześniej ikonkę uwagi do redakcji.

© dobreprogramy
s