Komentarze, pytania, uwagi, propozycje programów...

Strona główna Aktualności

O autorze

Wciąż pojawia się dużo komentarzy do programów, które nie są w istocie komentarzami, pytań bez podanego maila na którego moglibyśmy odpowiedzieć i propozycji programów, które już są w vortalu lub nie można ich umieścić... W związku z tym chcielibyśmy Was po raz kolejny gorąco prosić aby w miarę możliwości stosować się do kilku zasad:

Komentarze do programów służą w założeniu do komentowania ich funkcji, cech, działania itp. . Prosimy aby nie pisać tam o rzeczach nie związanych bezpośrednio z programem - np. że nie można wejść na stronę producenta albo program się nie ściąga. Odnośnie stron producentów i autorów to niestety na ich działanie nie mamy żadnego wpływu, a linki do pobierania programów w 99% są poprawne - czasami rzeczywiście zdaży się nie działający ale wtedy prosimy wysyłanie maila lub Uwag do redakcji.

Uwagi do redakcji to obok maila do nas najlepszy sposób aby zgłosić błąd w opisie programu, nie działanie strony autora lub linku do pobrania programu. Można w ten sposób również zadawać nam pytania ale pamiętajcie aby podawać swój e-mail (!). Mamy sporo pytań bez podanego adresu zwrotnego w związku z czym odpowiedź na nie jest po prostu niemożliwa... Dodam jeszcze, że Uwagi do redakcji i maile przeglądamy na bieżąco więc jest to najszybsza forma komunikacji z nami.

Propozycje programów prosimy aby zgłaszać poprzez ikonkę ZAPROPONUJ PROGRAM. Zwracajcie jednak uwagę czy proponowany program nie znajduje się już w vortalu (takich "propozycji" mamy około 10%) lub czy proponowany program jest legalny. Przykładowo nie możemy np. umieścić programu Kazaa Lite ponieważ jest to w istocie nie w pełni legalna dekompilacja "normalnej" KaZy. Nie możemy również umieścić pełnych wersji programów (około 20% propozycji) gdyż nie jesteśmy warezownią ani programów, które nie są udostępniane przez producenta w wersjach testowych - np. CorelDRAW 9PL (nie mówiąc już o pełnych ;-).

Na koniec chciałbym dodać, że czytamy absolutnie wszystkie maile jakie do nas wysyłacie. Niestety jest ich tak dużo, że nie jesteśmy w stanie na wszystkie odpowiedzieć :-(. Wszystkich, którzy takiej odpowiedzi od nas nie otrzymali bardzo przepraszamy...

Jeszcze raz, bardzo dziękujemy za pomoc!

© dobreprogramy
s