r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kommute 0.24

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kommute to multiplatformowy klient sieci wymiany plików MUTE.

Narzędzie stworzone przy wykorzystaniu C++ oraz Qt umożliwia korzystanie z anonimowej sieci MUTE w celu ochrony prywatności użytkownika. Pozwala na ściąganie i udostępnianie wielu plików w tym samym czasie, a także oferuje funkcję wznawiania przerwanego pobierania (np. w wyniku awarii sieci) i zapewnia bezpeiczeństwo dzięki możliwości szyfrowania aktywności przy użyciu protokołu PPTP z AES i RSA.

W przypadku obecności wielu folderów warto skorzystać z wyszukiwarki dostępnej w Kommute, by szybko zlokalizować potrzebne dane. Dostępne filtrowanie przydaje się, gdy chcemy zawęzić liczbę plików, by szybciej przejrzeć efekty wyszukiwania i dotrzeć do odpowiednich multimediów, dokumentów czy też jakichkolwiek innych plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.