Komputerowa księgowość za darmo!

Strona główna Aktualności

O autorze

Rozwijając jedną z głównych idei vortalu - wsparcia niewielkich przedsiębiorców, udostępniliśmy nowe bezpłatne programy dla podmiotów gospodarczych. Oprócz kilku wcześniej dostępnych programów do fakturownia dodaliśmy nowe bezpłatne rozwiązanie SIMPLE eXPert wspomagające prowadzenie działalności gospodarczej.

SIMPLE eXPert 3.0 to najnowsza wersja systemu służącego do prowadzenia podstawowej dokumentacji księgowej, przeznaczona przede wszystkim dla małych firm rozliczających się z urzędami skarbowymi na zasadach ogólnych. Aplikacja daje użytkownikom możliwość analiz zakupów i sprzedaży, wprowadzania rekordów z danymi kontrahentów, wypełniania deklaracji PIT-5 i VAT-7. Program jest całkowicie bezpłatny, jednak po 3 miesiącach korzystania z niego konieczna jest nieodpłatna rejestracja w celu uzyskania klucza licencyjnego. SIMPLE eXPert zbudowany jest na bazie arkuszy kalkulacyjnych z pakietu Microsoft Office 97, 2000 lub XP (wymaganego do pracy z programem).

Dziś pojawił się również na vortalu kolejny ciekawy program - Tabele Kursów Walut, umożliwia on pobieranie on-line kursów walut NBP. Dzięki możliwości pobrania bazy od początku roku daje możliwość prowadzenia odpowiednich analiz, a możliwość eksportu do Excela poszerza te możliwości...

© dobreprogramy
s