r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komputery chorują częściej niż ludzie

Strona główna Aktualności

Jak wynika z badań firmy internetowej Yahoo, komputery "chorują" i są niezdolne do pracy częściej niż ludzie. Przyczyną jest najczęściej spam, czyli niechciana poczta elektroniczna, bombardująca komputery firm, jak również wirusy.

Według badań, przeciętny komputer w brytyjskiej firmie choruje średnio przez dziewięć dni w roku, człowiek - pięć. Sześć dni przestoju maszyny upływa na naprawianiu szkód spowodowanych przez spam, pozostałe trzy - przez wirusy.

Ponad połowa z dwóch i pół tysięcy respondentów Yahoo przyznaje, że zwracała się z prośbą do swojego dostarczyciela o zablokowanie niechcianej poczty. Problemy z niedziałającymi komputerami to nie tylko kwestia opóźnień w pracy firm, ale także stresu zatrudnionych tam ludzi. Połowa badanych stwierdziła bowiem, że szwankujący komputer denerwuje ich bardziej niz korki uliczne.

Około jednej trzeciej badanych powiada, że gotowi byliby zmienić styl życia i na przykład uprawiać intensywną gimnastykę pięć razy w tygodniu, gdyby tym sposobem można było zatrzymać zalew spamu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.