Komunikator Telegram dla Androida z obsługą wielu kont jednocześnie

Strona główna Aktualności

O autorze

Zaangażowani użytkownicy komunikatora Telegram dla Androida, którzy wykorzystują więcej niż jeden numer komórkowy mogą odetchnąć z ulgą. Od teraz, po aktualizacji do wersji 4.7, komunikator pozwoli na łatwe przełączanie pomiędzy kontami, jeśli wykorzystujemy ich kilka. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy dotychczas musieli ratować się na przykład próbami duplikowania aplikacji lub tracić czas na ręczne wylogowanie i ponowne logowanie na inne konto.

Teraz zmiana konta, z którego wysyłane są wiadomości, przebiegać może podobnie, jak choćby w przypadku większości aplikacji Google. Wystarczy wysunąć boczne menu, a następne w górnej jego części wybrać inne konto. Stąd też dodamy kolejne, tak by jednocześnie obsługiwać maksymalnie 3 konta. Należy jednak pamiętać, że przy rejestracji trzeba podać kod weryfikacyjny, który wysyłany jest SMS-em na podany numer.

Warto dodać, że niezależnie od konta, na którym pozostawimy aplikację aktywną, powiadomienia o nowych wiadomościach dotyczyć będą każdego z kont użytkownika, chyba, że całkowicie wyłączymy je w ustawieniach. Nie trzeba się więc obawiać, że korzystanie z wielu kont jednocześnie przyczyni się do pominięcia niektórych ważnych dla nas wiadomości. W najnowszej wersji aplikacji obok obsługi wielu kont pojawia się także możliwość szybkiego odpowiadania na wiadomości gestem przesunięcia w lewo.

Najnowszy Telegram dla Androida, ale także innych platform jest dostępny do pobrania za pośrednictwem naszej bazy.

© dobreprogramy