r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komunikator Tlen w wersji 7.0.1.59

Strona główna Aktualności

Już jest dostępna kolejna wersja rozwojowa komunikatora Tlen.pl, oznaczoną jako 7.0.1.59 w wersjach dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS X.

W nowej wersji pojawiła się możliwość obsługi poczty tlenowej z poziomu okna komunikatora. Komunikator zapamiętuje również ostatnio zamknięte okno rozmowy, dzięki czemu użytkownik ma możliwość go przywrócenia, ponadto Tlen.pl oferuje od tej wersji możliwość tagowania kontaktów. W nowej wersji odświeżono interfejs programu w tym okno ustawiania opisów. Program oferuje możliwość zdefiniowania opisów jakie mają zostać ustawione po zmianie statusu na "Zaraz wracam", "Wrócę później" i przy wyłączaniu programu. Dodane zostały również pre-definiowane ustawienia do połączenia się z usługą Facebook Chat.

Komunikator Tlen.pl 7.0.1.59 w wersji dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS X można pobrać z poziomu naszego portalu. Przypominamy, że jest to oprogramowanie w wersji rozwojowej i może pracować niestabilnie. Z poziomu naszego wortalu można pobrać stabilną wersję 6.0.3.77 dla systemu Windows.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.