r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Koncesje na MUX 8 przyznane. Wirtualna Polska z własną stacją telewizyjną

Strona główna AktualnościBIZNES

Kolejne cztery koncesje Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na programy w cyfrowej telewizji naziemnej zostały przyznane. Jedną z dostępnych w ramach ósmego multipleksu stacji będzie WP1 należąca do grupy Wirtualna Polska. Znany jest już także ogólny zarys tego, co na jej łamach będzie prezentowane.

Wydane oświadczenie dotyczy multipleksu MUX 8, o którym więcej pisaliśmy w kontekście ustaleń, że 3 z 7 dostępnych tam stacji należeć będą do TVP. Wiadomo zatem także, że cztery koncesje nadane właśnie przez Radę dotyczą programów nadawanych w jakości SD.

Z opublikowanego przez KRRiT komunikatu wynika, że należący do Wirtualnej Polski program, który będzie najprawdopodobniej nosił nazwę WP1, poruszał będzię przede wszystkim tematykę społeczną, ujętą jednak w kontekście rozwoju technicznego. Można się zatem spodziewać, że w multipleksie pojawią się materiały dotyczące między innymi branży IT oraz wszelkiej maści nowinek technicznych.

r   e   k   l   a   m   a

Oprócz telewizji prowadzonej przez Wirtualną Polskę, w multipleksie pojawi się także program Agory, spółki ZPR Media i Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej. Nie jest jeszcze znany dokładny termin rozpoczęcia emisji, nie nastąpi to jednak wcześniej, niż podpisanie umowy pomiędzy właścicielami koncesji a operatorem multipleksu wyłonionym przez Urząd Komunikacji Elektronicznej.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.