Kończymy konkursy związane z IEM 2019. Oto lista zwycięzców

Strona główna Aktualności
IEM 2019 – wyniki konkursów / Timo Verdeil IEM 2019 Katowice
IEM 2019 – wyniki konkursów / Timo Verdeil IEM 2019 Katowice

O autorze

Emocje związane z IEM 2019 już opadły, więc z chłodnymi głowami zasiedliśmy do rozwiązywania zorganizowanych podczas wydarzenia konkursów. Zadanie nie było łatwe, ale godnie z obietnicami i regulaminem 7 marca prezentujemy listę zwycięzców.

Konkurs #1

Pytanie konkursowe: Co przy grach e-sportowych jest ważniejsze: procesor czy grafika? Dlaczego?

Link: https://www.dobreprogramy.pl/IEM-2019-konkurs-pierwszy,News,100606.htm...

Zwycięzcy: Plecak Lenovo Armored Backpak przekazujemy w ręce deepone za szczegółowe wyjaśnienia. Słuchawki Lenovo Legion Stereo Headset zaś otrzymuje RoninPn.

Konkurs #2

Pytanie konkursowe: Jak uważasz, czy e-sport mógłby się znaleźć na olimpiadzie?

Link: https://www.dobreprogramy.pl/IEM-2019.-Tajemniczy-LootBox-do-wygrania....

Zwycięzca: Lootbox HyperX (Pulsefire FPS Pro RGB, Alloy FPS RGB, podkładka, nieśmiertelnik) postanowiliśmy przekazać w ręce użytkownika trip. Wybór był bardzo trudny, wiele osób podawało trafne argumenty, wykazało się znajomością historii Igrzysk i tematu e-sportu. Ta wypowiedź porusza ważny aspekt przemocy w grach, za co należy jej się wyróżnienie.

Konkurs #3

Pytanie konkursowe: Jakimi argumentami przekonałbyś swoich bliskich do odwiedzenia kolejnych światowych finałów e-sportowych?

Link: https://www.dobreprogramy.pl/Konczymy-relacje-z-IEM-2019-ostatni-konku...

Zwycięzcy: Monitor LG 27GK750 240 Hz powędruje do użytkownika nagelfar za przygotowanie solidnych argumentów na każdą okazję i dla każdego pokolenia. Poniżej część komentarza:

Pięć myszek Hyperbook g51 Nova otrzymują: kochająca CS:GO Fusialka, megilena za gorące eocje, BadOmen94PL za łączenie pokoleń, Dżyszla za niezłe rymy i hmmkot za kreatywne podejście do wychowania młodego pokolenia (zalatuje manipulacją, ale pewnie działa).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Skontaktujemy się z wami indywidualnie w sprawie wysyłki nagród – sprawdzajcie pocztę pod adresem, na który macie zarejestrowane konto na dobreprogramy.pl.

Wszystkich czytelników zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Na pewno nie będziecie musieli czekać do kolejnej edycji IEM, by znów móc zgarnąć cenną nagrodę.

© dobreprogramy
s