reklama

Konferencja Autodesk i nowe narzędzia dla Maya i 3ds Max

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Firma Autodesk znana z produkcji oprogramowania do modelowania i animacji zapowiedziała, że w przyszłym miesiącu, podczas organizowanej przez siebie konferencji zaprezentuje nowe narzędzia dla programów Maya i 3ds Max.

Impreza Digital Entertainment Conference została zaplanowana na 13 października. Podczas konferencji firma zaprezentuje między innymi nowe narzędzia dla programów Autodesk Maya i Autodesk 3ds Max. Dzięki nim aplikacje Autodesk będą mogły zaoferować użytkownikom nowe możliwości edycji 3D i poprawę w animowaniu postaci. Ponadto uczestnicy konferencji będą mogli zobaczyć zmodyfikowany interfejs użytkownika w Maya 2011 i narzędzia Graphite modeling tools oraz Slate materials editor obecne w 3ds Max 2011. Całość zostanie uzupełniona licznymi demonstracjami przygotowanymi przez ekspertów Autodesk i klientów firmy takich jak Ubisoft.

By móc uczestniczyć w konferencji online, konieczna jest bezpłatna rejestracja na stronie Digital Entertainment Conference. Poszczególne części imprezy będą dostępne w formie webcastów wyświetlanych bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama