Konferencja: Bezpieczeństwo informacji - mity i fakty

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniach 21-22 marca b.r., w Mszczonowie (okolice Warszawy), odbędzie się bezpłatna konferencja Bezpieczeństwo informacji - mity i fakty, skierowana przede wszystkim do menedżerów IT w średnich i dużych firmach.

Konferencja poświęcona jest tematyce realnych zagrożeń utraty informacji. Zaprezentowane zostaną aktualne rozwiązania i technologie, które zapewniają bezpieczeństwo oraz niezawodność systemów informatycznych. Zakres tematyczny konferencji obejmuje szereg technologii stosowanych w projektowaniu, budowie i eksploatacji systemów. Konferencja Comp to dwudniowy przegląd dostepnych środowisk i narzędzi niezbędnych do zapewnienia bezpieczeństwa systemów informatycznych. Dla uczestników konferencji to nie tylko możliwość porównania i oceny oferowanych produktów, ale także sposobność spotkania i dyskusji ze specjalistami i ekspertami.

Podczas konferencji odbedą się 2 cykle warsztatów w dwóch równoległych sesjach, w których zaprezentowana zostanie cała gama rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa specjalnego i bezpieczeństwa korporacyjnego. Pokazy działania urządzeń wzbogacone zostaną o rzeczywiste próby włamania do systemu informatycznego. Wśród zaproszonych ekspertów wystąpi m.in. Robert Kośla - ekspert IT z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Jeremi Gryka - ekspert IT z PricewaterhouseCoopers.

Więcej informacji można uzyskać w dokumencie PDF. Konferencja jest bezpłatna, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja na stronach organizatora.

© dobreprogramy
s