r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Konferencja „Bitcoin a wolność gospodarcza” już w piątek w Toruniu

Strona główna Aktualności

Dnia 19.04.2013 o godzinie 12:00 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (w sali numer IV) — odbędzie się konferencja naukowa: „Bitcoin a wolność gospodarcza”. Wydarzenie to będzie szansą na wymianę poglądów i poszerzenie horyzontów w dziedzinie wolności gospodarczej, oszczędzania i lokowania kapitału oraz perspektyw ekonomicznych w najbliższych latach, będzie też źródłem wiedzy na temat nowych technologii w bankowości i finansach.

Gwiazdą konferencji będzie Bitcoin — pierwsza niezależna cyfrowa waluta. Będzie można dowiedzieć się co to jest, jak działa i czy to prawdziwy pieniądz. Podczas konferencji będzie także okazja do rozmowy o legalności bitowych monet, przyjrzenia się wpływowi Bitcoina na swobodę umów czy wysłuchania jego ekonomicznej analizy.

Na liście prelegentów znaleźli się między innymi: Patrick L Young — inwestor, ekspert w dziedzinie ekonomii rynków rozwijających się i autor książki Capital Market Revolution: The Future of Markets in an Online World, Przemysław Adam Słomski — znany głównie z bloga slomski.us, Adam Roszyk — adwokat i doradca w zakresie praw autorskich i własności przemysłowej, Arkadiusz Sieroń — znany z Insytutu Misesa i rynekzlota24.pl zwolennik austriackiej szkoły ekonomii oraz dobrze już znany Czytelnikom Adam Golański.

r   e   k   l   a   m   a

Pełna agendę wydarzenia można znaleźć na stronie. Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.