Konferencja CDN Online

Strona główna Aktualności

O autorze

W ostatnich dniach mamy prawdziwy wysyp różnego rodzaju konferencji i spotkań poświęconych tematyce czy to alternatywnego oprogramowania, bezpieczeństwa czy też tworzenia oprogramowania. Tym razem zapraszamy na Konferencję CDN Online, która powinna zainteresować przedstawicieli firm.

CDN Online to unikalny system do zarządzania i księgowości pracujący w trybie online. W odróżnieniu od tradycyjnych rozwiązań w których oprogramowanie finansowo-księgowe instalowane jest na poszczególnych stanowiskach w firmowej sieci, tu każdy pracownik firmy obsługuje oprogramowanie przez Internet. Jest to tzw. model ASP (ang. Application Service Providing) polegający na wynajmowaniu, przechowywaniu i bieżącej aktualizacji programów komputerowych za stałą miesięczną opłatę abonamentową. Dzięki temu firmy nie muszą ponosić jednorazowych, dużych wydatków na zakup oprogramowania - co jest szczególnie istotne w przypadku nowo powstałych przedsiębiorstw. Niższe są także nakłady na sprzęt komputerowy ponieważ nie zachodzi konieczność utrzymywania serwera na potrzeby bazy danych, a poszczególne końcówki nie muszą być tak wydajne - wystarczy aby posiadały dostęp do Internetu. Jak to działa w praktyce? Przekonać się można właśnie uczestnicząc w tej konferencji.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane systemy CDN, a także korzyści jakie niesie CDN Online firmom różnej wielkości - od firm rozpoczynających działalność po firmy o rozległej strukturze. Konferencja ma również na celu zaprezentowanie elastycznych modeli sprzedaży pozwalających dotrzeć bezpośrednio do klienta oraz wygodnych możliwości współpracy z obsługującymi firmy biurami rachunkowymi. Konferencja to również okazja do konsultacji nie tylko z ekspertami Comarch ale także innymi użytkownikami CDN Online.

Konferencja kierowana jest dla właścicieli, prezesów i dyrektorów firm prowadzących działalność handlową, usługową lub produkcyjną. Spotkania odbędą się 1 marca w Warszawie oraz 2 marca w Krakowie. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Wszelkie informacje, a także formularz rejestracyjny znaleźć można na stronie informacyjnej.

© dobreprogramy