Konferencja: Szybkość decyzji, pewność biznesu...

Strona główna Aktualności

O autorze

Szybkość decyzji, pewność biznesu - rozwiązania, dzięki którym wygrasz!

- pod tym hasłem będzie odbywać się w październiku cykl bezpłatnych konferencji organizowanych przez WA-PRO i SOFTLAB, przy udziale firm HP, Intel, Microsoft i Nokia.

W dobie rosnącej dynamiki zmian na rynku i zaostrzającej się konkurencji, każde przedsiębiorstwo musi działać efektywnie. Efektywne zarządzanie wymaga zaś szybkich i precyzyjnych decyzji, do podjęcia których niezbędne są odpowiednio przygotowane informacje. Jaki wpływ na szybkość ich podejmowania mają systemy wspomagające zarządzanie? To właśnie chcą pokazać organizatorzy podczas spotkań w 10. największych miastach Polski.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane najnowsze trendy w prognozowaniu oraz narzędzia służące do analizy i zarządzania, dzięki którym przedsiębiorstwa mogą podejmować trafne decyzje biznesowe i poprawiać swoją rentowność. Podjęty zostanie także modny temat tzw. "mobilnej firmy" - rozwiązań przeznaczonych dla kadry menedżerskiej i przedstawicieli handlowych, które pomagają usprawnić obsługę klienta i jednocześnie zredukować jej koszty. Całość dopełni losowanie atrakcyjnych nagród wśród wszystkich uczestników.

Konferencja kierowana jest przede wszystkim do kadry zarządzającej w firmach, dyrektorów finansowych, księgowości, sprzedaży i logistyki, a także do wszystkich osób odpowiedzialnych za wdrażanie nowych technologii informatycznych.

Konferencje będą odbywać się od 3 do 25 października b.r., kolejno w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Bydgoszczy, Łodzi, Warszawie, Białymstoku, Szczecinie i Poznaniu. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji (agenda, terminy, formularz rejestracyjny itp.) można znaleźć na specjalnej stronie informacyjnej

© dobreprogramy
s