r   e   k   l   a   m   a
reklama

Konferencja na temat rozwiązań ESET i NETASQ

Strona główna Aktualności

O autorze

Dokładnie za miesiąc w Poznaniu odbędzie się konferencja Ochrona sieci firmowej z zastosowaniem rozwiązań ESET oraz NETASQ UTM, organizowana przez firmę DAGMA.

Pierwsza część konferencji poświęcona będzie rozwiązaniom sprzętowo-programowym NETASQ z rodziny UTM, integrującym w jednej obudowie wszystkie elementy niezbędne do kompletnego zabezpieczenia i monitorowania sieci lokalnej (firewall, IPS, VPN, antywirus, antyspam, filtr URL, SEISMO - skanowanie wnętrza sieci). W trakcie sesji zaplanowano praktyczny pokaz najciekawszych funkcji urządzenia.

Druga część konferencji poświęcona będzie rozwiązaniom zabezpieczającym firmy ESET. W trakcie sesji omówione zostaną nowości w ESET Smart Security i ESET NOD32 Antivirus 4, odbędzie się pokaz działania najnowszego ESET Remote Administrator 3 - narzędzia umożliwiającego centralne zarządzanie instalacjami oprogramowania ESET, a na koniec zaplanowano przedstawienie rozwiązań zabezpieczających firmy ESET dla systemów Linux (ESET File, Mail, Gateway Security).

Konferencja odbędzie się 17 marca 2009 r. w hotelu Novotel Malta w Poznaniu przy ul. Warszawskiej 64/66. Udział w konferencji jest bezpłatny wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów