reklama

Konferencja na temat rozwiązań ESET i NETASQ w Gdyni

Strona główna Aktualności

O autorze

Dokładnie za miesiąc w Gdyni odbędzie się konferencja Ochrona sieci firmowej z zastosowaniem rozwiązań ESET oraz NETASQ UTM, organizowana przez firmę DAGMA.

Pierwsza część konferencji poświęcona będzie rozwiązaniom sprzętowo-programowym NETASQ z rodziny UTM, integrującym w jednej obudowie wszystkie elementy niezbędne do kompletnego zabezpieczenia i monitorowania sieci lokalnej (firewall, IPS, VPN, antywirus, antyspam, filtr URL, SEISMO - skanowanie wnętrza sieci). W trakcie sesji zaplanowano praktyczny pokaz najciekawszych funkcji urządzenia.

Druga część konferencji poświęcona będzie rozwiązaniom zabezpieczającym firmy ESET. W trakcie sesji omówione zostaną nowości w ESET Smart Security i ESET NOD32 Antivirus 4, rozwiązania dla systemów Linux (ESET File, Mail, Gateway Security), a na koniec odbędzie się pokaz działania najnowszego ESET Remote Administrator 3 - narzędzia umożliwiającego centralne zarządzanie instalacjami oprogramowania ESET.

Konferencja odbędzie się 16 czerwca 2009 r. w hotelu Nadmorskim w Gdyni przy ul. Ejsmonda 2. Udział w konferencji jest bezpłatny wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama