r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kong na weekend

Strona główna Aktualności

W ramach weekendowej rozrywki proponujemy wciągającą grę Kong, która z pewnością dostarczy wiele godzin dobrej zabawy przed komputerem.

Kong to darmowa sieciowa strzelanina z widokiem "z lotu ptaka", w której walczą ze sobą dwie grupy małp. Gracz ma do dyspozycji wiele map i gatunków broni (lasery, bazuki, karabiny, miecze samurajskie) pozwalających pokonać przeciwnika. Podobnie jak w przypadku gry Quake rywalizować można w jednym z trzech trybów rozgrywki. Są to: Death Match, Team Death Match oraz Capture the Flag. Dzięki obsłudze tzw. bootów gracz posiada możliwość zmierzenia się z komputerem na jednej z wielu dostępnych map, ale zdecydowanie większą przyjemność z gry czerpie się podczas potyczek online. Dodatkowo gra zawiera prosty edytor planszy, za pomocą którego w łatwy i szybki sposób można przygotować własne mapy.

Grę Kong można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki

Natomiast wszystkich zainteresowanych nowymi przygodami naszego vortalowego "bohatera", zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

Zapraszamy do zabawy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.