r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Koniec Torrentz.eu! Największa wyszukiwarka torrentów zamknięta

Strona główna AktualnościINTERNET

Tego nie spodziewał się chyba nikt. Największy serwis torrentowy, a w zasadzie agregator wyników wyszukiwania z największych serwisów torrentowych na świecie, właśnie w niewyjaśnionych okolicznościach został zamknięty. Na Torrentz.eu opublikowano jedynie lakoniczny komunikat na ten temat.

Torrentz był wolnym, szybkim i potężnym silnikiem metawyszukiwania łączącym dziesiątki silników wyszukiwania.

Poniżej znajduje się jeszcze gif przedstawiający chomika. Nietrudno zauważyć, że informacja została sformułowana z wykorzystaniem czasu przeszłego, co sugeruje, że serwis zakończył działalność. Ostatecznym potwierdzeniem jest komunikat wyświetlany po próbie wyszukania jakiegokolwiek torrenta:

Torrentz zawsze będzie cię kochać. Żegnaj.

I to w zasadzie tyle, nie pojawiły się jak dotąd jakiekolwiek wyjaśnienia, zaś informacje o zamknięciu serwisu Torrentz pojawiają się niezależnie od domeny. Trudno nie łączyć tej sprawy z Artiomem Waulinem, właścicielem Kickass Torrent, który w ostatnim czasie został aresztowany na warszawskim lotnisku im. Chopina.

r   e   k   l   a   m   a

O dalszych losach Torrentz.eu będziemy informować na bieżąco.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.