r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Koniec Winampa?

Strona główna Aktualności

Jak informuje PCLab.pl, opierając się na informacjach z serwisu BetaNews.com, istnieje duże prawdopodobieństwo zahamowania rozwoju najpupularniejszego odtwarzacza multimedialnego jakim niewątpliwie jest Winamp.

Ostatni członek ekipy opracowującej aplikację opuścił szeregi firmy NullSoft, a w zasadzie koncernu America Online, który przejął producenta Winampa w 1999 roku za 100 mln dolarów.

W związku z tym, że główni programiści pracujący dotychczas nad projektem już w nim nie uczestniczą, pojawiają się spekulacje, iż nowej wersji Winampa świat już nie zobaczy, pojawić się mogą najwyżej drobne, kosmetyczne poprawki. Pozostaje mieć nadzieję, że tak się jednak nie stanie.

Wszystkich, którzy mają zamiar skorzystać z być może ostatniej wersji Winampa zapraszamy do pobierania aplikacji w dziale: PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.