Koniec Windows Live Events w 2010 roku

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft rezygnuje z usługi Windows Live Events. W zamian użytkownicy otrzymają możliwość organizowania wydarzeń poprzez Windows Live Calendar.

Windows Live Events oficjalnie zakończy działanie w przyszłym roku. Microsoft nie chce jednak pozbawić użytkowników możliwości korzystania z usługi. Firma planuje całkowite przeniesienie funkcji planowania i organizowania wydarzeń do Windows Live Calendar. Aktualnie usługa ta działa w ograniczonym zakresie nie pozwalając między innymi na dzielenie się zdjęciami i dokumentami.

Już od września tego roku zablokowana zostanie możliwość dodawania nowej zawartości do Live Events. Microsoft przypomina także, że wraz z zamknięciem witryny w 2010 roku znikną wszystkie dane na niej umieszczone. Firma zachęca więc, by użytkownicy już teraz archiwizowali swoje materiały, a także zapoznali się z funkcją dodawania wydarzeń poprzez Live Calendar. Więcej informacji na ten temat i filmiki instruktażowe znaleźć można na stronie Windows Live.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych