r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Koniec darmowego RedHat'a

Strona główna Aktualności

Z listu rozesłanego do członków RedHat Network można dowiedzieć się, że firma RedHat podjęła w niedzielę ostateczną decyzję o zaprzestaniu darmowych dystrybucji systemów open-source. W nowym roku nie ukażą się już uaktualnienia dla systemów RedHat Linux 7.1, 7.2, 7.3 i 8.0, natomiast 30 kwietnia skończy się wsparcie dla RedHat Linux 9. Firma nie ma w planie przyszłych darmowych dystrybucji systemu, skoncentruje się na tworzeniu płatnej edycji Red Hat Enterprise Linux v.3. Dotychczasowi użytkownicy mogą skorzystać z planów przejścia na inne wersje systemu przygotowanych przez Migration Resource Center - albo zainteresować się tworzonym przez społeczność linuksową projektem Fedora bądź rozważyć zakup wersji Enterprise. Czyżby tworzenie darmowego systemu przestało się opłacać?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.