Koniec programu Motherboard Monitor

Strona główna Aktualności

O autorze

Alexander van Kaam, autor programu Motherboard Monitor, poinformował na swojej stronie o zakończeniu prac nad programem.

Motherboard Monitor (MBM) to popularne i bezpłatne narzędzie przeznaczone do monitorowania pracy płyty głównej. Program korzysta z umieszczonych na płycie czujników i wszczyna alarm w razie zmiany parametrów poza granice zadane przez użytkownika. Pracuje z najpopularniejszymi chipsetami i układami czujników z płyt głównych komputerów. Pierwsza jego wersja pojawiła się w Internecie 21 stycznia 1998 roku.

Jak pisze Alexander van Kaam - "po przemyśleniach nad tym, trwających kilka tygodni, zdecydowałem o zaprzestaniu tworzenia MBM. Przez wiele lat (jeśli nie przez cały czas) pojawiały się klony, które starały sie spełniać te funkcje co MBM. Niektórym się udawało, niektórym nie. Niektóre były lepsze pod względem technicznym i obsługi niż MBM, ale średnio 6000 pobrań dziennie i wzmianka w prawie każdym magazynie na temat PC na świecie czyni z MBM najpopularniejsze narzędzie w swojej grupie. I lepiej zatrzymać się na szczycie :)"

Na stronie autora można także przeczytać podziękowania dla osób, które pomagały w tworzeniu Motherboard Monitora.

Ostatnią wersję programu Motherboard Monitor można pobrać w dziale:
PROGRAMY -> Narzędzia -> Programy testujące

© dobreprogramy
s