Koniec wakacji, można zacząć sezon zimowy...

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś weekendowa propozycja gry w trochę dziwnej formie, nie całkiem darmowa i nie całkiem prawdziwy jest zrzut ekranu :)

Lato się kończy, kibice sportowi wiele powodów do radości w letnim sezonie nie mieli więc pozostaje czekać na zimowego pewniaka. Trochę jednak czasu pozostało do rozpoczęcia sezonu skoków narciarskich więc warto ten czas wykorzystać - najlepiej grając w Deluxe Ski Jump.

Nie obawiam się użyć określenia "kultowa gra", nie wiem czy jeszcze jakaś inna gra tak mocno podbiła serca polskich odbiorców. Delux nie szokuje grafiką, w pierwszym momencie można odnieść wrażenie, że jest to raczej program z dolnej półki ale nic bardziej mylnego. Symulacja skoków narciarskich jest doskonała, a grając w nią łatwo można zrozumieć jak niewielka dzieli różnica mistrza od spadającego na bulę... Tylko odrobina techniki, którą jednak trzeba opanować. Zarejestrowani użytkownicy mogą rywalizować w rekordach skoczni (jest ich 32) z czołówką światowych graczy i zapisać swoje nazwisko na oficjalnej stronie jako mistrz :)

Gra do pobrania jest w wersji ograniczonej do 4 skoczni, nie można prowadzić drużynowego pucharu świata i co najważniejsze nie można rejestrować rekordów na oficjalnej stronie. Naprawdę jednak warto się zarejestrować - koszt jedyne 30 zł, chociażby z szacunku dla wysiłku i pomysłu autora warto to przemyśleć! Co do nie oryginalnej grafiki to zamieszczony screen pochodzi z wersji 3.0, na którą wszyscy miłośnicy czekają, a ma się ona pojawić jeszcze tej jesieni (prawdziwy zrzut wersji 2.1 przy opisie).

Zapraszamy do pobierania z działu: PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe

© dobreprogramy
s