r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Koniec wsparcia dla Visty bez Service Packów

Strona główna Aktualności

Jutro, 13 kwietnia, Microsoft zakończy świadczenie wsparcia technicznego dla systemu operacyjnego Windows Vista pozbawionego dodatków Service Pack.

Microsoft zaleca użytkownikom pierwszego wydania Visty, by uzupełnili swój system o dodatek Service Pack - najlepiej od razu najnowszy, czyli drugi. Zbiorczy zestaw poprawek SP2 można zainstalować w prosty sposób za pośrednictwem Windows Update, można również samodzielnie pobrać instalator Service Pack 2 na przykład z naszego vortalu. W takim przypadku należy jednak pamiętać, że instalacja SP2 możliwa jest wyłącznie na systemie, gdzie obecny jest już dodatek Service Pack 1.

Osoby, które nie zainstalują SP1 bądź SP2 zostaną pozbawione wsparcia technicznego, gdyż Microsoft nie będzie już publikował łat likwidujących nowe luki i błędy w pierwszej wersji Visty. Warto także przypomnieć, że za trzy miesiące, 13 lipca, zakończy się okres wsparcia dla Windows XP z dodatkiem SP2. Podobnie jak w przypadku Visty, konieczne będzie zainstalowanie kolejnej wersji zbiorczego zestawu poprawek - SP3. Nie dotyczy to jednak użytkowników 64-bitowej wersji Windows XP SP2, gdyż w tym wypadku okres wsparcia upływa dopiero 8 kwietnia 2014 r.

r   e   k   l   a   m   a

Szczegółowe informacje dotyczące wsparcia technicznego produktów Microsoftu opisane są w artykule udostępnionym na stronach pomocy technicznej Microsoftu.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.