r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Konkurs Aplikacja Roku 2006 rozpoczęty!

Strona główna Aktualności

Rozpoczęła się kolejna edycja corocznego konkursu Aplikacja Roku, przeprowadzanego przez polski oddział firmy Microsoft. W odróżnieniu od poprzedniej edycji zmieniona została nieznacznie formuła konkursu.

Dotąd aplikacje były zgłaszane w kategoriach odpowiadających platformie programowej i zastosowanej technologii (aplikacja oparta na platformie .NET, aplikacja oparta na platformie Office, aplikacja współpracująca z bazą danych SQL, aplikacja pracująca na platformie Windows XP) co było wygodnym dla producentów ale nieczytelnym dla końcowych użytkowników rozwiązaniem.

W tej edycji, w odpowiedzi na zgłaszane sugestie, aplikacje zgłaszane będą w kategoriach funkcjonalnych:

  • Najlepszy system, wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem

  • Najlepszy system do analizy kosztów i przychodów w firmie

    r   e   k   l   a   m   a
  • Najlepsza aplikacja, wspomagająca zarządzanie informacją w firmie

  • Najlepsza aplikacja, wspomagająca pracę przedsiębiorstwa

  • Najlepsze polskie rozwiązanie dla Windows Media Center Edition


Zgłoszone do konkursu aplikacje zostaną ocenione przez jury pod kątem technicznym i merytorycznym. Sami klienci tradycyjnie otrzymają prawo oceny rozwiązań, których używają, głosując bezpośrednio w Katalogu Aplikacji na swoje ulubione rozwiązania.

Ocena, którą otrzymają poszczególne rozwiązania, pozwoli na wyłonienie laureatów konkursu. Każdy z nich otrzyma stosowną nagrodę w postaci wyróżnienia na specjalnie zorganizowanej konferencji oraz możliwość przedstawienia swojego rozwiązania przed zgromadzoną publicznością. Wszystkie nagrodzone rozwiązania zostaną także opublikowane w okolicznościowym wydaniu tygodnika Computerworld, który jest patronem medialnym konkursu.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronach producenta.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.