Konkurs CRO - Diskeeper Professional

Strona główna Aktualności

O autorze

Przypominamy, że jeszcze tylko do niedzieli można wziąć udział w konkursie, którego nagrodami są dodatkowe 15% rabatu na zakup programu Diskeeper Professional. Wystarczy jedynie poprawnie odpowiedzieć na 3 bardzo proste pytania i odrobina szczęścia!

Konkurs jest organizowany przez współpracujące z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO), w ramach dwutygodniowej promocji na program Diskeeper Professional. W trakcie promocji, do końca przyszłego tygodnia, będzie można nabyć licencję na program z 10% rabatem tj. w orientacyjnej cenie 233 zł netto (284 zł brutto) za szt. (w zależności od kursu walut). Ponadto, przy zakupach internetowych, od podanej ceny obowiązuje dodatkowy rabat w wysokości min. 8% (w zależności od wielkości zamówienia).

Diskeeper to bardzo dobry program przeznaczony do defragmentacji (procesu pozwalającego znacznie przyspieszyć odczyt danych z dysku). Główną zaletą pakietu jest wysoka szybkość i skuteczność. Jest zdecydowanie wydajniejszym rozwiązaniem niż programy dostarczane wraz z systemem. Może defragmentować dyski do maksymalnej pojemności 4 TB (technologia Exclusive Terabyte Volume Engine (TVE)). Diskeeper posiada rozbudowane opcje konfiguracyjne i działa w trybie "Set It and Forget It" (Skonfiguruj i Zapomnij). Program jest łatwy w obsłudze i zapewnia pełne bezpieczeństwo danych w trakcie procesu defragmentacji. Ponadto sam pamięta o wykonaniu zaplanowanych zadań.

Wersję testową programu Diskeeper Professional można pobrać w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia dyskowe i plikowe

© dobreprogramy
s