Konkurs CRO - Remote Administrator

Strona główna Aktualności

O autorze

Przypominamy, że jeszcze tylko do niedzieli można wziąć udział w konkursie, którego nagrodami są licencje na program Remote Administrator. Wystarczy jedynie poprawnie odpowiedzieć na 3 bardzo proste pytania i odrobina szczęścia!

Konkurs jest organizowany przez współpracujące z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO), w ramach dwutygodniowej promocji na program Remote Administrator. W trakcie promocji, do końca przyszłego tygodnia, będzie można nabyć licencję na program z 10% rabatem tj. w orientacyjnej cenie 128 zł netto (156 zł brutto) za szt. (w zależności od kursu walut). Ponadto, przy zakupach internetowych, od podanej ceny obowiązuje dodatkowy rabat w wysokości min. 8% (w zależności od wielkości zamówienia).

Remote Administrator (nazywany również Radmin) to rozbudowane, w stosunku do Remote Desktop Connection wbudowanego w system Windows, narzędzie do zdalnego zarządzania i dostępu do zasobów innych komputerów. W zależności od ustawionego w programie trybu pracy można albo przyglądać się czynnościom wykonywanym przez użytkownika komputera do którego jesteśmy zdalnie podłączeniu, lub przejąć obsługę jego systemu. Dostępny jest także tryb wymiany plików, który umożliwia wygodne kopiowanie plików z komputera do komputera podobnie jak w oknie systemowego Eksploratora.

Wersję testową programu Remote Administrator można pobrać w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia administracyjne i internetowe

© dobreprogramy
s