Konkurs CRO - Zend Studio

Strona główna Aktualności

O autorze

Przypominamy, że jeszcze tylko do niedzieli można wziąć udział w konkursie, w którym na zwycięzców czekają bardzo cenne nagrody: Zend Studio Pro + Zend PHP certyfikat, Zend Studio Professional i Zend Studio Standard. Aby walczyć o Zend Studio wystarczy napisać opis funkcjonalny tej aplikacji i odpowiedzieć na proste pytanie.

Konkurs jest organizowany przez współpracujące z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO), w ramach dwutygodniowej promocji na programy z rodziny Zend Studio. W trakcie promocji, do końca przyszłego tygodnia, będzie można nabyć programy Zend Studio z rabatem sięgającym 25 % - w zależności od wybranej wersji. Ponadto, przy zakupach internetowych, od podanej ceny obowiązuje dodatkowy rabat w wysokości min. 8% (w zależności od wielkości zamówienia).

Zend Studio to wieloplatformowe narzędzie będące jednym z najlepszych środowisk IDE dla programistów PHP. Umożliwia debugowanie i profilowanie (testowanie wydajności) skryptów, podpowiada składnie pisanego kodu oraz ułatwia poruszanie się po projekcie. Edytor zawiera zintegrowany debuger, co daje możliwość debugowania skryptów. Jest to bardzo przydatne, gdy chcemy sprawdzić czy nasz skrypt będzie działać, a nie chcemy tego robić w przeglądarce. Ogromnymi zaletami programu jest rozbudowana pomoc, a także obszerna baza z zapisanymi wszystkimi funkcjami obsługiwanymi przez PHP. Funkcje te podczas pisania skryptów pojawiają się, zgodnie z pisanym wyrazem, wraz z argumentami. Program jest w trzech odmianach - tańszej Standard, rozbudowanej Professional oraz najbardziej zaawansowanej Enterprise.

Wersję testową programu Zend Studio 4.02 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Tworzenie stron internetowych

© dobreprogramy
s