reklama

Konkurs Google 4 Doodle pod hasłem „…Pozdrowienia z Polski!”

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Wystartowała II edycja konkursu Doodle 4 Google, kierowanego do uczniów podstawówek i gimnazjów. Aby wziąć udział w konkursie, należy stworzyć logo Google'a, które będzie interpretacją hasła „…Pozdrowienia z Polski”.

Logo należy przygotować na specjalnym szablonie (PDF) i wysłać je do 30 kwietnia 2012 roku. W maju wybrani zostaną finaliści (po 5 rysunków z każdej kategorii wiekowej), a najciekawszy rysunek zostanie wybrany przez internautów. Zwycięzcę poznamy 3 czerwca.

Zwycięskie logo znajdzie się na stronie głównej Google.pl 8 czerwca, a jego autor otrzyma atrakcyjne nagrody dla siebie i dla szkoły. W ten sposób Google będzie świętować rozpoczęcie Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Ponadto, za każdego nadesłanego doodla, Google przekaże 10 złotych dla Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Pieniądze zostaną przekazane na budowę Kliniki Pediatrycznej Centrum Zdrowia Dziecka.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama