Konkurs I Ty możesz zostać redaktorem rozstrzygnięty!

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś nadszedł dzień ogłoszenia zwycięzców konkursu I Ty możesz zostać redaktorem.

Wyłoniliśmy już pierwszych autorów, na których czekają nagrody. Nie są to wszystkie osoby, które zamierzamy nagrodzić ponieważ nadeszły również konkursowe artykuły, które do publikacji, naszym zdaniem, wymagają pewnych zmian. Z autorami takich prac będziemy kontaktować się w celu dopracowania określonych elementów, usunięcia błędów bądź wprowadzenia merytorycznych poprawek.

Wśród nagrodzonych, w pierwszej kolejności są:

Wojciech Eysymontt - jak zwykle już stara się przekonać wszystkich, że warto korzystać z alternatywnych dla Internet Explorera przeglądarek;
Marcin Kluczek - radzi jak zoptymalizować Windows XP;
Renee - radzi jak skonfigurować "domowe kino";
Robert - zabiera na wycieczkę po Service Packu 2 dla Windows XP;
Sebastian Szaniawski - przygotował obfity zbiór porad dla użytkowników zarówno Windows 98 jak również XP;

Krzysztof Kluczek, Robert oraz Sebastian Szaniawski zostali nagrodzeni pełnymi wersjami programów TopSecret Next Generation i AntiVirenKit 2004 Professional, natomiast pozostali zwycięzcy programami AntiVirenKit 2004 Professional. Nagrodzone artykuły będą publikowane cyklicznie, a pierwszy z nich ukaże się 22 listopada w poniedziałek.

Otrzymaliśmy wiele próśb o przedłużenie terminu oddawania prac konkursowych, pojawiło się wiele głosów, że okres sesji poprawkowych na wyższych uczelniach nie był dla wielu potencjalnych uczestników optymalny w związku z czym postanowiliśmy wprowadzić od 1 grudnia stałą akcję "I Ty możesz zostać redaktorem" bazującą na zasadach zakończonego konkursu. Autor każdego artykułu, który zostanie na łamach vortalu opublikowany, otrzyma nagrodę w postaci komercyjnego programu.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wzięcie w nim udziału, a zwycięzcom gratulujemy.

© dobreprogramy
s