Konkurs LeftHand

Strona główna Aktualności

O autorze

Liczba aktywnych użytkowników oprogramowania firmy LeftHand przekroczyła 10 tysięcy. Z tej okazji producent zorganizował konkurs z wieloma nagrodami.

W konkursie może wziąć dowolna osoba, która jest użytkownikiem przynajmniej jednego programu firmy LeftHand. Zadanie konkursowe polega na odpowiedzeniu na 6 pytań. Osoby, które poprawnie odpowiedzą wezmą udział w losowaniu nagród o łącznej wartości ponad 33 tys. zł. Główną nagrodą jest serwer ethernus ufundowany przez firmę EMBEDOS o wartości 3 tys. zł. Ponadto do wygrania są także 2 szt. SUSE Linux Enterprises Server 10.01 ufundowanych przez firmę NOVELL, książki ufundowane przez Wydawnictwa Naukowo-Techniczne i wiele innych nagród. Konkurs rozpoczął się dzisiaj i potrwa do 27 września b.r. Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać na stronie www.lefthand.com.pl.

Produkty firmy LeftHand wyróżniają się unikalnym modelem licencyjnym. Klienci mają do wyboru nie tylko klasycze licencje komercyjne ale także wersje bezpłatne, które przy uruchomieniu wyświetlają reklamy. Warto nadmienić, że przy tym programy są dostępne nie tylko na platformę Windows ale także Linux.

Najbardziej znanym produktem firmy jest Lefthand Mała Księgowość - kompletny system do obsługi sprzedaży i księgowości dla firm rozliczających się z Urzędem Skarbowym na zasadach ogólnych, który został wyróżniony w naszym cyklu Promujemy polskich autorów!. Program umożliwia wystawianie faktur VAT, prowadzenie ewidencji magazynowej z nieograniczoną ilością magazynów (wystawianie dokumentów PZ, WZ, MM), ewidencji środków trwałych (podział na grupy, elastyczny mechanizm definiowania planu amortyzacji), rejestrów VAT, podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Pakiet posiada też wbudowany prosty moduł do zarządzania relacjami z kontrahentami (CRM) - gdzie znajdują się informacje o kontrahentach firmy i osobach ich reprezentujących. Obsługiwane są drukarki fiskalne i czytniki kodów kreskowych.

Inne produkty producenta to Lefthand FK Pełna Księgowość - bliźniaczy pakiet, przeznaczony jednak dla firm prowadzących pełne księgi handlowe, Lefthand ST Środki Trwałe - program do ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz naliczania amortyzacji, a także Lefthand CRM - prosty program do zarządzania relacjami z klientami.

© dobreprogramy
s