Konkurs Windows Live - ostatnia szansa na wygraną!

Strona główna Aktualności

O autorze

Zostały już tylko 2 tygodnie na wzięcie udziału w naszym podwójnym konkursie Windows Live! Przypominamy, że do wygrania są dwa rewelacyjne notebooki HP typu Tablet PC, 20 ergonomicznych klawiatur Microsoftu oraz 20 bezcennych ;-) koszulek vortalu dobreprogramy!

Konkurs podzielony jest na dwa zadania, w których można brać udział oddzielnie lub łącznie. Pierwsze zadanie polega na zaprojektowaniu i prowadzeniu własnej witryny ("przestrzeni") w bezpłatnej usłudze Windows Live Spaces. Drugie zadanie jest równie proste. Należy stworzyć trójwymiarową kompozycję zdjęć w programie Photosynth. Program ten tworzy takie kompozycje automatycznie na podstawie zestawu częściowo pokrywających się zdjęć z różnymi ujęciami jednego lub więcej obiektów. W obu zadaniach konkursowych nagrodzimy w sumie 22 najbardziej wyróżniające się prace.

Nagrody główne to dwa komputery typu Tablet PC HP Pavilion tx2550ew - nowoczesne i lekkie, a przy tym wydajne urządzenia zbudowane w oparciu o najnowszy, energooszczędny zestaw układów AMD o nazwie kodowej Puma, z 12,1" calową dotykową matrycą, dwurdzeniowym procesorem AMD Turion X2 Ultra Dual-Core ZM-80 2,10 GHz, 4 GB pamięci RAM, dyskiem twardym 320 GB, kartą graficzną ATI Mobility Radeon HD 3200, nagrywarką DVD i systemem Windows Vista Home Premium, o wartości około 4000 zł każdy.

Ponadto w puli nagród znajduje się 20 ergonomicznych klawiatur Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 zaprojektowanych specjalnie dla tych, którzy przy klawiaturze spędzają naprawdę długie godziny. Dla wszystkich uczestników z pierwszej dziesiątki w obu zadaniach dołączymy także firmową koszulkę vortalu dobreprogramy.

To jednak jeszcze nie koniec! Ponieważ pierwsze zadanie, stworzenie przestrzeni w Windows Live Spaces, jest nastawione na budowanie społeczności, zaproponujemy autorom trzech najlepszych przestrzeni bezpłatną kampanię reklamową na łamach naszego vortalu, by ich praca mogła być dostrzeżona przez ponad cztery miliony użytkowników, którzy odwiedzają nas każdego miesiąca.

W sumie do rozdania są więc nagrody za ponad 12 tys. złotych (nie licząc kampanii reklamowych oraz naszych bezcennych koszulek ;-). Gorąco zachęcamy zatem do udziału! Każdy może wygrać - wszystko zależy tylko od Waszej kreatywności!

Szczegóły na temat zadań konkursowych i nadsyłania zgłoszeń wraz z szerszym opisem nagród można znaleźć na stronie konkursowej. Zgłoszenia będziemy przyjmować do 22 listopada.

© dobreprogramy

Komentarze