Konkurs Wymyśl hasło reklamowe i wygraj! zakończony

Strona główna Aktualności

O autorze

Punktualnie o północy zakończył się konkurs na najciekawsze hasła reklamowe promujące oprogramowanie firmy Corel. O tym kto wygra nagrody - pudełka z programami Corel i odtwarzacze MP3 Creative - poinformujemy za tydzień.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczyło odpowiedzieć na trzy niezwykle proste pytania i zaproponować wymyślone przez siebie hasło. Otrzymaliśmy aż 798 zgłoszeń, część z nich nawet z kilkoma propozycjami haseł. Wszystkie propozycje będziemy teraz wnikliwie analizować i wybierzemy oczywiście te najciekawsze. Do autorów trzech najlepszych haseł "powędrują" zestawy składające się z pełnej wersji pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite 11 Special Edition PL i odtwarzacza MP3 Creative MuVo TX SE 256 MB! Siedem wyróżnionych propozycji zostanie zaś nagrodzonych programami do obróbki fotografii cyfrowych Corel Paint Shop Pro X. Mając na uwadze zbliżającą się Gwiazdkę postaramy się aby nagrody dotarły jeszcze przed świętami ;-)

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie i zapraszamy do lektury listy nagrodzonych, którą opublikujemy za tydzień.

© dobreprogramy
s