Konkurs: Znajdź walentynkowe serduszko!

Strona główna Aktualności

O autorze

14 lutego to wyjątkowy dzień, szczególnie dla zakochanych. Nie sposób tak pięknego dnia nie uczcić, proponujemy więc wszystkim zakochanym oraz tym, którzy zakochani nie są (bo i na nich przyjdzie czas :-) ekspresową zabawę. Ekspresową ponieważ w przeciwieństwie do wszystkich konkursów dotychczas organizowanych w vortalu trwa ona tylko jeden dzień - ale za to jaki dzień ;-)

Na jednej ze stron vortalu (dodajmy dla ułatwienia, że jednej z głównych) ukryliśmy serduszko. Wasze zadanie polega na tym aby jak najszybciej odnaleźć to serduszko, kliknąć w nie i wypełnić prosty formularz. Wśód szybkich i spostrzegawczych rozdamy aktrakcyjne nagrody - a będzie ich oczywiście... 14 ;-) Są to pełne wersje programu Foto Office 3 Professional ufundowane przez producenta - firmę G DATA Software. Nagrody są również nieprzypadkowe - za pomocą tego narzędzia będziecie mogli nie tylko przeglądać zdjęcia ukochanego / ukochanej (niepotrzebne skreślić ;-) ale także wykorzystać wiele innych możliwości - np. stworzyć ze zdjęć atrakcyjny wygaszacz ekranu czy album na płycie VCD lub DVD :-)

W jaki sposób rozdamy te 14 nagród? Decyduje kolejność odnajdowania serduszka. Wygrasz jeśli będziesz szczęśliwcem, który temu zadaniu podoła jako 14., 114., 214., 314., 414., 514., 614., 714., 814., 914., 1014., 1114., 1214. lub 1314. i wypełnisz wspomniany formularz. Należy w nim podać dla celów identyfikacyjnych wyłącznie imię, nazwisko i e-mail, więc bez obaw - żadnych dodatkowych pytań nie ma ;-) Szczegółowy regulamin prezentujemy na witrynie konkursowej.

Czas więc nagli, zabawa właśnie się rozpoczyna, potrwa tylko do północy, a więc do dzieła! ;-)

© dobreprogramy
s