r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Konkurs animacji studenckiej Animotion

Strona główna Aktualności

Od ubiegłego miesiąca można składać prace na konkurs animacji studenckiej Animotion organizowany przez Studenckie Koło Naukowe MediaFrame oraz Akademia Górniczno-Hutniczą w Krakowie. Dopiero teraz jednak poznaliśmy skład Jury, które będzie oceniało animacje młodych twórców, w szacownym gronie nie zabrakło znanych nazwisk.

Konkurs animacji studenckiej Animotion jest okazją, by zaprezentować efekty swojej pracy i sprawdzić się w zmaganiach z animatorami z całej Polski. Animacje mogą być dwu- i trójwymiarowe, w dowolnej stylistyce, tworzone samodzielnie, bądź zespołowo. Ważne, by w procesie produkcji wykorzystane były techniki komputerowe.

W konkursie mogą wziąć udział studenci dowolnych, polskich wyższych uczelni. Pracę można składać do 1 października 2009 roku. Rozstrzygnięcie zapadnie 30 października za sprawą Jury w składzie: Łukasz "Pazur" Pazera, prof. Krzysztof Kiwerski, Tomasz Bagiński, dr Bogusław Żmudziński, Zbigniew Lenard, Witek Wnuk.

Na zwycięzców czeka oprogramowanie firmy Autodesk: 3ds Max, Maya, XSI, Mudbox w tym także licencje pozwalające na użytek komercyjny. Ponadto dla wszystkich prac zakwalifikowanych do etapu finałowego przewidziane są licencje studenckie programu 3ds Max.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.