Konkurs dla Tlenowców

Strona główna Aktualności

O autorze

Na łamach serwisu Ekipa.tlen.pl ruszyły atrakcyjne konkursy dla programistów i grafików.

Pierwszy z nich to konkurs "Wtyczko-gra", w którym celm jest wyłonienie najlepszej gry do Komunikatora Tlen, będącej swego rodzaju lekarstwem na nudę! Tematyka gry może być dowolna, jednak nie może łamać polskiego prawa. Wykonana wtyczka musi również umożliwiać rozrywkę z przynajmniej między dwoma osobami oraz musi być zgodna z obecnie najnowszą wersją Komunikatora Tlen.pl tj. wersją 6.00.2.58. Dla autora zwycięskiej "Wtyczko-gry" czeka Microsoft Zune oraz konto na edigo.pl na okres roku o następujących parametrach: pojemność: 5GB; transfer: 100 GB/mc.

Obok konkursu "Wtyczko-gra" ruszyła nowej edycji projektu, który ma na celu stworzenie oficjalnej paczki dodatków do Komunikatora Tlen.pl w barwach serwisu http://ekipa.tlen.pl. Jeżeli ktoś podejmie się wyzwania, czeka go wykonanie następujących dodatków: skórka okna głównego, skórka okna rozmowy, skórka okna konferencji, styl okna rozmowy, styl okna konferencji, ikonki. Jak i w poprzednim przypadku dla autora najlepszej paczki dodatków czekają atrakcyjne nagrody tj. palmtop Medion Pocket PC navigation oraz konto na edigo.pl na okres roku o następujących parametrach: pojemność: 5GB; transfer: 100 GB/mc.

Więcej informacji na temat konkursów można uzyskać na witrynie Ekipa.tlen.pl. Konkursy będą trwały nieprzerwanie do 31 grudnia br.

© dobreprogramy