Konkurs dla miłośników fotografii modyfikowanej cyfrowo

Strona główna Aktualności

O autorze

W konkursie "Rzeczywista nierzeczywistość" może wziąć udział każdy pasjonat fotografii modyfikowanej cyfrowo. Wystarczy, że przygotuje oryginalną, pomysłową pracę na bazie poddanego cyfrowemu retuszowi zdjęcia o dowolnej tematyce i zarejestruje ją na stronie wacomy.pl/konkurs

Główną nagrodą jest wystawa własnych prac w krakowskim klubie Pauza, profesjonalny tablet graficzny Wacom Cintiq 12WX, oraz miesięczny kurs w Akademii Fotografii pod okiem Piotra Janowczyka, rysownika, grafika komputerowego, historyka sztuki oraz autora animowanych etiud. Nabór prac do konkursu zakończy się 28 lutego br. Ich oceny podejmie się Jury złożone ze światowej sławy polskich autorytetów z dziedziny fotografii i grafiki: Andrzeja Dragana i Tomasza Opasińskiego wraz z Robinem Prestonem, ewangelistą Wacom.

Organizatorami konkursu fotografii modyfikowanej cyfrowo "Rzeczywistość nierzeczywista" są: Fundacja na Rzecz Rozwoju i Promocji Sztuki Współczesnej Pauza, główny sponsor, firma Wacom oraz partnerzy projektu firmy Veracomp i Akademia Fotografii.

© dobreprogramy