r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Konkurs dla młodych naukowców

Strona główna Aktualności

Ogłoszona została V edycja Nagrody im. Witolda Lipskiego dla młodych naukowców w zakresie informatyki. Nagroda została ustanowiona przez Fundację Rozwoju Informatyki przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem dla Maszyn Liczących oraz Polskim Towarzystwem Informatycznym, z inicjatywy grupy polskich informatyków pracujących za granicą.

O nagrodę mogą ubiegać się osoby, które nie przekroczyły 30 roku życia (lub 32 roku życia w przypadku kandydatów, którzy korzystali z urlopów wychowawczych) i są pracownikami, doktorantami lub studentami w krajowej szkole wyższej, albo w instytucji, której jednym z celów statutowych jest prowadzenie badań naukowych w dziedzinie informatyki.

Podstawowym kryterium oceny i wyboru laureta nagrody będzie udokumentowany publikacjami dorobek naukowy kandydatów w dziedzinie informatyki. Wysokość tegorocznej nagrody wynosi 10 tys. złotych. Wnioski składać można do 20 kwietnia.

Zainteresowanych udziałem w konkursie zachęcamy do odwiedzenia strony poświęconej Nagrodzie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.