Konkurs dobrychprogramów i Windows Live rozstrzygnięty!

Strona główna Aktualności

O autorze

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu vortalu dobreprogramy i Windows Live!

Przypomnijmy, że konkurs wymagał wzięcia udziału przynajmniej w jednym z dwóch zadań - należało stworzyć przestrzeń w usłudze Windows Live Spaces lub wykonać pracę w programie Photosynth rozwijanym przez Microsoft Live Labs. W obu przypadkach ocenialiśmy przede wszystkim pomysł i staranność wykonania. Wybór nie był łatwy - jesteśmy pozytywnie zaskoczeni dużą liczbą uczestników pomimo tego, że konkurs naprawdę wymagał wykazania się kreatywnością :-)

Głównymi nagrodami w konkursie były dwa notebooki HP Pavilion tx2550ew łączące w sobie funkcjonalność klasycznego laptopa i komputera Tablet PC. Po wnikliwym zapoznaniu się ze wszystkimi pracami i burzliwej debacie postanowiliśmy przyznać je Piotrowi Kierskiemu z Chełma za space'a Piotr Kierski. Skrzypek. oraz Andrzejowi Czechowi z Gliwic za pracę myroom w programie Photosynth.

Wyróżniliśmy także po dziesięć prac w każdej z kategorii. Do ich autorów powędrują klawiatury Microsoft Ergonomic Keyboard 4000 oraz firmowe koszulki vortalu dobreprogramy. W tym gronie na szczególną uwagę zasługuje praca Zbigniewa Tomaszewskiego z Olsztyna, który w programie Photosynth wykonał trójwymiarowy model naszego vortalowego ludka dumnie zasiadającego w nagłówku vortalu :-)

Dodatkowo przyznaliśmy także nagrody specjalne - prawo do bezpłatnej kampanii reklamowej na łamach naszego vortalu dla trzech najlepszych space'ów. Oprócz zwycięzcy - Piotra Kierskiego nagrody te otrzymują Grzegorz Bednarek z Łodzi oraz Dawid Dudek z Pępowa.

Gratulujemy zwycięzcom! Ze wszystkimi nagrodzonymi osobami skontaktujemy się drogą mailową. Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych zabawach. Wszystkich, którzy nie brali udziału w konkursie zapraszamy na stronę konkursową do obejrzenia nagrodzonych prac.

© dobreprogramy