reklama

Konkurs dobrychprogramów i Windows Live - wygraj Tablety PC!

Strona główna Aktualności

O autorze

Podczas HotZlotu 2008 zapowiadaliśmy wraz z Patrykiem Góralowskim z Microsoftu podwójny konkurs poświęcony platformie Windows Live. Dziś zapowiedzi wprowadzamy w czyn. Wygrać można dwa komputery typu Tablet PC!

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich czytelników. Jest on podzielony na dwa zadania, w których można brać udział oddzielnie lub łącznie. Pierwsze zadanie polega na zaprojektowaniu i prowadzeniu własnej witryny ("przestrzeni") w udostępnianej bezpłatnie przez Microsot usłudze Windows Live Spaces. Po dwóch miesiącach ocenimy i nagrodzimy najlepsze, najbardziej wyróżniające się i najaktywniejsze witryny.

Drugie zadanie związane jest z prezentowaną również podczas Zlotu aplikacją Photosynth rozwijaną przez Microsoft Live Labs, która z kilkunastu czy kilkudziesięciu zdjęć potrafi stworzyć wirtualną, trójwymiarową przestrzeń. System analizuje kolekcję zdjęć, znajduje części wspólne, a później generuje trójwymiarowy model. Zadanie polega na stworzeniu najciekawszej, najlepiej dopasowanej i najbardziej innowacyjnej pracy w programie Photosynth. Od dzisiaj są na to aż dwa miesiące, jest więc sporo czasu na przygotowanie zdjęć.

Ponieważ konkurs sprawdza przede wszystkim Waszą kreatywność, postanowiliśmy, że nagrody również muszą być niecodzienne. W puli nagród znalazły się więc dwa komputery typu Tablet PC HP Pavilion tx2550ew - nowoczesne i lekkie, a przy tym wydajne urządzenia zbudowane w oparciu o najnowszy, energooszczędny zestaw układów AMD o nazwie kodowej Puma, z 12,1" calową dotykową matrycą, dwurdzeniowym procesorem AMD Turion X2 Ultra Dual-Core ZM-80 2,10 GHz, 4 GB pamięci RAM, dyskiem twardym 320 GB, kartą graficzną ATI Mobility Radeon HD 3200, nagrywarką DVD i systemem Windows Vista Home Premium. Przygotowaliśmy także nagrody pocieszenia w postaci 20 firmowych koszulek dobrychprogramów.

Podejmij wyzwanie - każdy może wygrać! Szczegóły na live.dobreprogramy.pl.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama