Konkurs na IrfanView zakończony

Strona główna Aktualności

O autorze

Zakończył się piąty konkurs, organizowany w ramach cyklu letnich promocji, przez współpracujące z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO). Szczęśliwcy, którzy zostali nagrodzeni otrzymają indywidualne powiadomienie na podany wcześniej adres e-mail. Gratulujemy!

Przypominamy też, że jeszcze do końca tego tygodnia można nabyć licencję na program z 10% rabatem tj. w orientacyjnej cenie 55 zł netto (67 zł brutto) za szt. (cena może minimalnie zmieniać się w zależności od aktualnego kursu walut). Ponadto, przy zakupach internetowych, w przypadku zamówień na kwotę powyżej 100 zł netto obowiązuje rabat w wysokości min. 8% (w zależności od wielkości zamówienia).

IrfanView to szybka i ciesząca się bardzo dużą popularnością przeglądarka graficzna o rozbudowanych możliwościach. Odtwarza zarówno pliki graficzne jak i multimedialne oraz płyty Video CD. Umożliwia także, między innymi, katalogowanie plików, obróbkę i konwersję plików (również automatyczną), współpracę ze skanerem, dokonywanie zrzutów ekranowych, przygotowywanie wygaszaczy oraz wzbogacanie o opcjonalne moduły (plug-in'y) np. do odtwarzania plików muzycznych .mp3. Głównę siłę programu stanowią właśnie wspomniane plug-in'y - dzięki możliwości programu mogą być bardzo rozbudowane. Program jest bezpłatny do niekomercyjnego użytku, aby legalnie użytkować go w firmach należy wykupić licencję.

Organizatorzy sedecznie dziękują wszystkim uczestnikom i zapraszają już za tydzień do udziału w kolejnej promocji - tym razem na licencje popularnego kompresora plików WinRAR.

© dobreprogramy
s