Konkurs na WinRAR zakończony!

Strona główna Aktualności

O autorze

Zakończył się szósty konkurs, organizowany w ramach cyklu letnich promocji, przez współpracujące z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO). Szczęśliwcy, którzy zostali nagrodzeni otrzymają indywidualne powiadomienie na podany wcześniej adres e-mail. Gratulujemy!

Przypominamy też, że jeszcze do końca tego tygodnia można nabyć licencję na program z 5% rabatem tj. w orientacyjnej cenie 115 zł netto (140 zł brutto) za szt. (cena może minimalnie zmieniać się w zależności od aktualnego kursu walut). Ponadto, przy zakupach internetowych, obowiązuje rabat w wysokości min. 8% (w zależności od wielkości zamówienia).

WinRAR to popularny i uznawany za jeden z najlepszych, program do kompresji plików. Obsługuje własny format - RAR jak i najbardziej popularny - ZIP, a także nie w pełni (tzn. jedynie rozpakowuje) ARJ, CAB, LZH, ACE, TAR, GZ, UUE, BZ2, JAR i ISO, konwertuje do formatu TGZ i umożliwia tworzenie samorozpakowujących się archiwów. Wyspecjalizowane algorytmy kompresowania plików tekstowych, graficznych i muzycznych, co polepsza znacznie wydajność i prędkość kompresji. WinRAR "pakuje" w trybach: zwykłym, najlepszym i szybkim. Na szczególną uwagę zasługuje użycie algorytmu szyfrującego archiwa - AES (Advanced Encryption Standard) opartym na 128 bitowym kluczu. Dzięki AES użytkownik może być znacznie spokojniejszy o bezpieczeństwo danych.

Organizatorzy sedecznie dziękują wszystkim uczestnikom i zapraszają już za tydzień do udziału w ostatniej już promocji z cyklu - tym razem na program, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać - Total Commander.

© dobreprogramy
s