Konkurs na Zend Studio zakończony

Strona główna Aktualności

O autorze

Zakończył się trzeci konkurs, organizowany w ramach cyklu letnich promocji, przez współpracujące z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO). Szczęśliwcy, którzy zostali nagrodzeni to w kolejności: Szymon Marcinkowski, Anna Markowska i Krzysztof Bąbol. Zwycięski opis można przeczytać tutaj. Gratulujemy!

Przypominamy też, że jeszcze do końca tego tygodnia można nabyć programy Zend Studio z rabatem sięgającym 25 % - w zależności od wybranej wersji. Ponadto, przy zakupach internetowych, od podanej ceny obowiązuje dodatkowy rabat w wysokości min. 8% (w zależności od wielkości zamówienia).

Zend Studio to wieloplatformowe narzędzie będące jednym z najlepszych środowisk IDE dla programistów PHP. Umożliwia debugowanie i profilowanie (testowanie wydajności) skryptów, podpowiada składnie pisanego kodu oraz ułatwia poruszanie się po projekcie. Edytor zawiera zintegrowany debuger, co daje możliwość debugowania skryptów. Jest to bardzo przydatne, gdy chcemy sprawdzić czy nasz skrypt będzie działać, a nie chcemy tego robić w przeglądarce. Ogromnymi zaletami programu jest rozbudowana pomoc, a także obszerna baza z zapisanymi wszystkimi funkcjami obsługiwanymi przez PHP. Funkcje te podczas pisania skryptów pojawiają się, zgodnie z pisanym wyrazem, wraz z argumentami. Program jest w trzech odmianach - tańszej Standard, rozbudowanej Professional oraz najbardziej zaawansowanej Enterprise.

Organizatorzy sedecznie dziękują wszystkim uczestnikom i zapraszają już za tydzień do udziału w kolejnej promocji - tym razem na produkty z rodziny DameWare.

© dobreprogramy
s