Konkurs na oprogramowanie DameWare zakończony

Strona główna Aktualności

O autorze

Zakończył się czwarty konkurs, organizowany w ramach cyklu letnich promocji, przez współpracujące z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO). Szczęśliwcy, którzy zostali nagrodzeni otrzymają indywidualne powiadomienie na podany wcześniej adres e-mail. Gratulujemy!

Przypominamy też, że jeszcze do końca tego tygodnia będzie można nabyć licencję na programy Exporter, Mini Remote Control, NT Utilities z 10% rabatem. Ponadto, przy zakupach internetowych, od podanej ceny obowiązuje dodatkowy rabat w wysokości min. 8% (w zależności od wielkości zamówienia).

DameWare Exporter to łatwy w użyciu program, przeznaczony dla administratorów, służący do zdalnego eksportowania informacji z serwerów opartych o system operacyjny Microsoft Windows NT 4.0, 2000, XP i 2003. Program potrafi na przykład pobrać informacje o dyskach twardych, drukarkach, usługach oferowanych przez daną maszynę, zainstalowanym oprogramowaniu, o udziałach oraz o użytkownikach. Dzięki graficznemu interfejsowi programu istnieje możliwość przeglądania zasobów sieciowych takich jak domeny i komputery. Dane z programu mogą być zapisane w kilku formatach, między innymi txt i csv.

DameWare Mini Remote Control to narzędzie do zdalnego administrowania serwerami i/lub komputerami w sieci LAN lub WAN. Program umożliwia bezpośredni dostęp do pulpitu maszyny z którą jest połączony i zarządzanie nią. Program zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki wielu metodom uwierzytelniania. W systemach linii Windows NT, instalacja programu nie wymaga ponownego uruchomienia systemu, co pozwala instalować program w trakcie pracy serwera lub komputera. Mini Remote Control pozwala "w locie" rozpowszechnić oprogramowanie klienckie na wszystkie maszyny w obrębie LAN lub WAN. Eliminuje to potrzebę ręcznego instalowanie programu na każdym komputerze przez administratora.

DameWare NT Utilities to rozbudowany program umożliwiający zdalne i centralne zarządzanie serwerami i stacjami roboczymi pracującymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows z rodziny NT 4.0, 2000 XP i 2003. Oferuje on całą gamę narzędzi administracyjnych - między innymi narzędzia do przeglądania Active Directory, narzędzia do przeglądania domen w sieci Microsoft Network i wiele innych. Wraz z programem są zawarte także dwa popularne programy firmy DameWare: Mini Remote Control do zdlanego zarządzania komputerami i rozsyłania informacji między zdalnymi maszynami oraz Exporter służący do zdalnego eksportowania informacji z serwerów i stacji roboczych.

Organizatorzy sedecznie dziękują wszystkim uczestnikom i zapraszają już za tydzień do udziału w kolejnej promocji - tym razem na licencje popularnej przeglądarki IrfanView.

© dobreprogramy
s