Konkurs z wiedzy o bezpieczeństwie - rozstrzygnięcie!

Strona główna Aktualności

O autorze

Wczoraj zakończył się nasz konkurs z wiedzy o bezpieczeństwie, czas więc na ogłoszenie listy nagrodzonych! Każdy kto poprawnie odpowiedział i dopisało mu szczęście otrzyma jeden ze 100 doskonałych pakietów zabezpieczających G DATA Internet Security 2007 ufundowanych przez producenta - firmę G DATA Software ze Szczecinka!

Przypomnijmy, że zadanie konkursowe polegało na udzieleniu poprawnych odpowiedzi na trzy konkursowe pytania. Poprawne odpowiedzi były następujące: 1. Windows Defender to program służący do zwalczania oprogramowania szpiegującego (tzw. spyware), 2. Phishing to podszywanie się pod osoby lub firmy (np. bank) w celu uzyskania wartościowych danych (np. hasła dostępu do konta bankowego), 3. Silne hasło to takie, które jest trudne do odgadnięcia przez inną osobę np. kombinacja liter, cyfr, znaków interpunkcyjnych i specjalnych takich jak (% czy #).

Listę wszystkich zwycięzców publikujemy na stronie konkursowej. Ze wszystkimi osobami skontaktujmy się drogą mailową. Gratulujemy!

Uczestnikom, którym nie dopisało tym razem szczęście życzymy powodzenia w kolejnych konkursach. Jako "nagrody pocieszenia" proponujemy specjalne, bezpłatne edycje pakietu zabezpieczającego G DATA InternetSecurity 2007 oraz programu antywirusowego G DATA AntiVirus 2007, które zostały przygotowanych specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy z okazji konkursu ale nadal będą dostępne do pobrania. Programy posiadają pełną funkcjonalność i wydłużony czas subskrypcji wirusów do 24 czerwca b.r. (w przypadku pakietu GIS 2007).

© dobreprogramy